• Novinky v naší nové lokalitě v České republice

Kufry jsou sbaleny – stěhování bylo zahájeno!

Společnost SCHENCK RoTec je v České republice již řadu let zastoupena vlastním subjektem. Abychom tu byli pro naše zákazníky v plné síle i do budoucna tam, kde nás potřebují, stěhuje se naše česká pobočka včetně Balančního centra z Modřic do nové lokality v Podolí u Brna.

Nyní se nacházíme v rozhodující fázi stěhování a poskytujeme vám exkluzivní informace.

Jak je stěhování organizováno?

Začínáme demontáží strojů ve Vyvažovacím centru. Poté začne nejzajímavější část, a to demontáž jeřábu a odstranění jeřábové dráhy. Jakmile budou všechny obrovské díly bezpečně naloženy a ve druhém týdnu přepraveny, úspěšně dosáhneme významného milníku.

Ve druhém týdnu budeme ,,cestovat v čase“ - vše se opět namontuje tak, jak to bylo, jen již na novém místě. A konečně, naše stroje jsou nejen optimálně seřízeny, ale také sledovatelně testovány naší akreditovanou zkušební laboratoří pro vyvažovací techniku, abychom i nadále poskytovali našim zákazníkům nejvyšší standardy kvality.

Kanceláře zařízeny a jsme opět 100%ně v provozu.

Stěhování je velmi vzrušující pro všechny zúčastněné a především logistický vrchol, který naši kolegové na místě skvěle naplánovali a co nejrychleji realizují pro naše zákazníky. Proto vše zachytíme na video, od demontáže a jeřábnických prací až po instalaci a obsazení nové haly, a doufáme ve skvělé dojmy v rychlém pohybu, o které se s vámi samozřejmě podělíme.

Jaké technické inovace nová lokalita přináší?

Vzhledem k tomu, že udržitelnost je na prvním místě naší agendy, bude nová budova vybavena fotovoltaickou elektrárnou pro výrobu vlastní elektřiny. V posledních letech se stále více dostává do centra pozornosti také elektromobilita a ve střednědobém horizontu bude odpovídajícím způsobem přeměněn náš vozový park. Proto budou samozřejmě instalována i dobíjecí zařízení pro elektromobily i pro naši novou lokalitu, která bude napájena elektřinou z fotovoltaické elektrárny.