Nová hala v Podolí u Brna

 

 

Kufry jsou sbaleny – stěhování bylo zahájeno! ​​​​​​

 

Společnost SCHENCK RoTec je v České republice již řadu let zastoupena vlastním subjektem. Abychom tu byli pro naše zákazníky v plné síle i do budoucna tam, kde nás potřebují, stěhuje se naše česká pobočka včetně Vyvažovacího centra z Modřic do nové lokality v Podolí u Brna.

 

Nyní se nacházíme v rozhodující fázi stěhování a poskytujeme Vám exkluzivní informace.

 

Jak je stěhování organizováno?

Začínáme demontáží strojů ve Vyvažovacím centru. Poté začne nejzajímavější část, a to demontáž jeřábu a odstranění jeřábové dráhy. Jakmile budou všechny obrovské díly bezpečně naloženy a ve druhém týdnu přepraveny, úspěšně dosáhneme významného milníku.

Ve druhém týdnu budeme ,,cestovat v čase“ - vše se opět namontuje tak, jak to bylo, jen už na novém místě. Nakonec naše stroje budou optimálně seřízeny a otestovány naší akreditovanou zkušební laboratoří pro vyvažovací techniku tak, abychom i nadále poskytovali našim zákazníkům standardy nejvyšší kvality.

Nakonec přichází na řadu kanceláře - jakmile ty budou přestěhovány a vybaveny, budeme opět 100%ně v provozu.

Stěhování je velmi vzrušující pro všechny zúčastněné a je náročné zejména z hlediska logistiky. Naštěstí naši kolegové z české pobočky vše skvěle naplánovali a zorganizovali, a to zejména s ohledem na naše zákazníky. Celou akci průběžně dokumentujeme, od demontáže a jeřábnických prací až po instalaci a obsazení nové haly. O obrázky a videa z akce se s Vámi rádi brzy podělíme.

Jaké technické inovace nová lokalita přináší?

Vzhledem k tomu, že udržitelnost je pro nás na prvním místě, bude nová budova vybavena fotovoltaickými panely pro výrobu vlastní elektřiny. V posledních letech se stále více dostává do centra pozornosti také elektromobilita a ve střednědobém horizontu bude odpovídajícím způsobem přeměněn náš vozový park. Proto bude v naší nové lokalitě instalováno i dobíjecí zařízení pro elektromobily, které bude napájeno elektřinou z naší fotovoltaické elektrárny.

 

Interiér nové haly